Pro ty, kteří si přečetli knihu Časový paradox nebo na sobě chtějí pracovat a zajímá je jak na to.  Například mají chuť něco se svou perspektivou udělat. A zároveň tuší, že neví jak na to a ocení jemné vedení.

Skupina je jedinečný prostor, kde můžeme porozumět svým emocím a svému chování a vzájemně se podpořit při práci na svém osobním růstu. Terapeutická práce probíhá formou rozhovorů a interakcí členů skupiny. Ve své práci budeme vycházet z časové perspektivy Philipa Zimbarda a Johna Boyda.

Pro koho je skupina vhodná?

Skupina je vhodná pro všechny starší 18 let, kteří chtějí zlepšit svou kvalitu života, kontinuálně na sobě pracovat nebo něco ve svém životě změnit. Zvlášť pak pro ty, kteří zažívají často úzkost v různých situacích.

  • Když se cítíte v životě trochu ztracení a hledáte smysluplný vnitřní motor
  • Když se motáte v kruhu
  • Když umíte dobře makat a plnit povinnosti, ale neumíte odpočívat a život si užít

Před vstupem do skupiny:

Pokud přemýšlíte, že se do skupiny zapojíte, nejprve se setkáme na úvodním rozhovoru, kde si vzájemně vyjasníme vše potřebné. Pokud se rozhodnete do skupiny nastoupit, zavážete se k účasti na minimálně 3 měsíce. Rozhodnete-li se své působení ve skupině ukončit, sdělíte skupině své rozhodnutí minimálně 3 setkání dopředu. Vy i skupina tak můžete projít procesem loučení a uzavření terapie.

Rozhovor trvá 30 minut a je zpoplatněn částkou 200 Kč.

 

Základní informace:

Kdy:

Každou středu od 19.00 – 20.30 h

Celodenní setkání na začátku skupiny (8 hodin): sobota 14. dubna 2018

Pak pokračujeme každou středu a začínáme 18. dubna 2018

 

Kde:

Naživo

Václavská 12a, Brno

 

Cena:

215 Kč/hod. Celkem 20 hodin x 215 = 4300 Kč

 

Velikost skupiny:

6-12 účastníků

Skupina bude fungovat v tříměsíčních cyklech uzavřenou formou (v průběhu třech měsíců nepřicházejí noví členové, ti se mohou připojit až po třech měsících) do letních prázdnin a pak bude pokračovat po prázdninách.

Vedení skupiny:

Skupinoví terapeuti: Beáta Holá a Ondřej Ženka